September 2013

Konečně jsem našla odvahu...

22. september 2013 at 15:14
...tohle všechno ukončit.

Koukám na top list a vidím skoro 13 000 návštěvníků, musím říct, že jsem na sebe pyšná ale i tak cítím, že můj blog postupně upadá do hloubek ze kterých nemá šanci se vyhrabat. Věděla jsem, že tenhle den přijde akorát jsem zbytečně doufala, že třeba to zvládnu. Nezvládnu. Je to téměř měsíc od mého posledního článku a já si uvědomuji, že mi psaní vůbec nechybí. Už v blogu nevidím povinnost, vidím volnost a bohužel i definitivní konec.

Tímto článkem chci poděkovat hlavně Momo-chan, Kikince a Haruko-sensei. Mým nejlepším blogovým kamarádkám (výraz spřátelené blogy u vás nepoužívám už velmi dlouho) za to, že vaše blogy byly pro mě to nejčastěji hledané útočiště a že i když s blogovu aktivitou končím, vás budu stále navštěvovat a přát vám úspěch. I ostatním blogům chci poděkovat za to, že se mnou vydržely až do konce a doufám, že vás můj blog bavil stejně jako mně.

Darlings, co se týče překladů nemusíte plakat. I když mě potkaly velké komplikace ohledně pc, nehodlám se překladů vzdát. Stav překladů můžete stále sledovat v horní liště a o aktualizaci se budu snažit každý týden. Překlady můžete sledovat taky na akihabaře kde mně najdete pod stejnojmennou přezdívkou jako tady na blogu. Pro ty co mají účet na anime-manga mám také dobrou zprávu i tam mě i mé překlady naleznete.

Ti kteří nechcou sledovat jen mé překlady ale i mně samotnou mám tu pro vás tumblr, weheartit a facebook- o který si ale zažádejte v komentáři.


Otázkou je je zda-li vážně vydržím život bez blogu… proto nikdy neříkej nikdy. Tohle je ale ve hvězdách proto zatím pac a pusu vaše Loraiine.¨

EDIT 15:25: Myslím, že tohle je osud. Právě jsem se dozvěděla, že má jedna z nejoblibenějších mang Kaichou wa maid-dama bude ukončena. Já původně blog zakládala taky k tomu abych mohla básnit o stejnojmenném anime (když tehdy jsem mangu ještě nečetla.)